Maszo-laikas-logotipas

Masažo laikas

Nuostabi garso masažo atmaina yra dainuojančių dubenų, kitaip vadinamų tibetietiškais arba himalajietiškais, garso masažas.
Dainuojantys dubenys kilo iš Azijos prieš tris tūkstantmečius. Jie buvo gaminami iš kelių metalų lydinio, kurio skambesys, atitinkantis dubens dydį ir formą, iki šiol keri žmones. Augant gyvenimo tempui, vis daugiau žmonių patiria stresą, disharmonizuojantį žmogaus imunologinę sistemą ir tampantį įvairių ligų bei nusiskundimų priežastimi. Jau 70-aisias metais Kalifornijos universitete buvo atliekami tyrimai, kurių metu studijuota Dainuojančių Dubenų įtaka žmogaus smegenų veiklai, o 1973 metais Belgų dubenų masažo pradininkas Gertas Vebkeris patvirtino, kad garso masažas betarpiškai veikia imuninės sistemos sustiprinimą.

Masažo metu dainuojantys dubenys dedami aplink žmogaus kūną ir tiesiogiai ant jo, patiriant vidinės harmonijos, visapusiško balanso būseną.

Subtilios himalajetiškų dubenų vibracijos skatina energetinių kamščių atlaisvinimą. Jų dėka galime atkurti savo natūralią harmoniją, mobilizuoti regeneracines savybes ir įvesti protą į gilios meditacijos būseną.

Dainuojančių Dubenų masažas – tai idealus įvairių gydymo metodų papildymas. Jo metu dubenų garsas kuria aplink mus ir mumyse Ypatingą Erdvę, leidžia „sustabdyti pasaulį ir išlipti”. Išoriniai ir vidiniai veiksniai nutyla, o mums atsiveria galimybė giliai atsipalaiduoti, regeneruotis, pasinerti į save. Tokiu būdu pradedame geriau sąveikauti su gyvenimo iššūkiais ir išmokstame išmintingiau pasinaudoti šansu, kurį mums duoda Gyvenimas.

Kainos

60 min. 25 €
dubenys
dubenys

You are viewing the text version of this site.

To view the full version please install the Adobe Flash Player and ensure your web browser has JavaScript enabled.

Need help? check the requirements page.


Get Flash Player